Nagy csatában, de egyenlített a Vegyész a bronzcsatában

Megosztás

A férfi röplabda Extraliga bronzcsatájában szerda este a GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika 3-2-re legyőzte a MAFC-ot, így egyenlített a párharcban.

Az első szettet ugyan a hazaiak szoros küzdelemben megnyerték, a másodikat nagyon simán, a harmadik minimális különbséggel, de elbukták. A szívük azonban a helyén volt a borsodiaknak, akik egészen remek játékot nyújtva egyenlítettek, majd vitte őket a lendület egészen a találkozó megnyeréséig.

Toronyai Miklós, a hazaiak vezetőedzője elmondta, örülnek a győzelemnek, de nem tud maradéktalanul elégedett lenni, mert szerinte hamarabb is lezárhatták volna a mérkőzést. Hozzátette, ettől függetlenül mindent megpróbálnak az idegenbeli találkozón, hogy elvegyék a műegyetemisták pályaelőnyét.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcának állása tehát 1-1, folytatás május 10-én Fóton, majd május 14-én Kazincbarcikán.

(kiemelt kép: VRCK)

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek